Obchodní podmínky

  1. Základní ustanovení

Všeobecné obchodní podmínky prodávajícího blíže upravují obchodní vztah mezi kupujícím a prodávajícím - SKKS s.r.o  (dále jen ,,prodávající"). Kupující odesláním objednávky přistupuje k těmto obchodním podmínkám.

  1. Ochrana osobních údajů

Vyplněním registračního formuláře kupující dává souhlas prodávajícímu ke zpracování, shromažďování a archivaci osobních údajů. Prodávající prohlašuje, že osobní údaje poskytnuté kupujícím jsou důvěrné a nebudou zveřejněny ani poskytnuty třetí osobě. Na základě písemného oznámení může kupující vyzvat prodávajícího k vymazání svých osobních údajů z databáze prodávajícího.

  1. Dodání zboží

Po obdržení objednávky prodávající potvrdí její přijetí. Expedice objednaného zboží,  probíhá obvykle druhý pracovní den od potvrzení přijetí objednávky. K expedovanému zboží je přiložena faktura.  Doručování zboží mimo osobní odběr je prováděno prostřednictvím doručovacích služeb, kdy prodávající při objednávce do 899,-Kč vč. DPH účtuje cenu za dopravu dle zvoleného způsobu dopravy a při objednávce nad 899,-Kč vč. DPH je dopravné zdarma.Cena je uvedena za 1ks prádla.

  1. Storno objednávky

Kupující může svou objednávku vzít zpět (stornovat) nejpozději do dvou hodin po učinění objednávky e-mailem na adresu skksshop@seznam.cz , v předmětu emailu musí být uvedeno slovo STORNO. Pokud kupující již za objednané zboží zaplatil a objednávku ve lhůtě 2 hodin řádně stornoval, bude mu zaplacená kupní cena vrácena - odeslána do 3 pracovních dnů zpět, a to poštovní poukázkou nebo bezhotovostním převodem (dle přání zákazníka). Pokud kupující stornuje objednávku později, než ve shora uvedené lhůtě 2 hodin, bude prodávají akceptovat takové storno pouze po předchozí dohodě s kupujícím a k akceptaci se předem nezavazuje.

5.Platební podmínky

Našim zákazníkům nabízíme dva nejrozšířenější způsoby úhrady zboží:

  • Zboží může být zasláno na dobírku - je zaplaceno při převzetí na Poště nebo kurýrní službou.
  • Zboží je možno odebrat osobně v pracovní dny od 8:30 do 16:00 přímo v zákaznickém centru v Praze 9 Vysočanech (viz. Kontakty) - platba hotově.

6.Vrácení zboží

Pokud se zakoupeným zbožím z našeho obchodu nejste spokojeni, můžete toto zboží vrátit,
nejpozději však do 14 dnů od jeho doručení. Zboží bude prodávajícím po předchozí dohodě se zákazníkem a po doručení takového zboží (na adresu provozovatele) přijato. Zboží musí být vráceno nepoškozené a nepoužité s dokladem o koupi.
Po vrácení zboží bude zákazníkovi vrácena cena zboží (do ceny zboží se nezapočítává dopravné) bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (dle přání zákazníka), a to nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne vrácení zboží.
O úmyslu vrátit zboží zakoupené v našem obchodě nás prosím informujte mailem na adresu skksshop@seznam.cz

Prádlo vyměňujeme z hygienických důvodů pouze originálně zabaleno v původním obalu.

7. Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V případě, že dojde mezi Prodávajícím a Spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může Spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

8. Kontakty

Adresa:

SKKS s.r.o., Poděbradská 520/24, 190 00 Praha

IČ: 26749254, DIČ:CZ26749254

Telefon:

603 824 174

E-mail:

skksshop@seznam.cz

Číslo účtu: 250085369/0800.